C)Vilnis Skuja
C)Vilnis Skuja
C)Vilnis Skuja

Mūsu komandā strādā tiesību un nodokļu jomu profesionāļi,kuru vēlme un mērķis ir veicināt,uzlabot tiesiskumu Valstī. Problēmjautājumus risinam nacionālās tiesas ,likumdevēja, Satversmes Tiesas un ECT līmenī. Mēs uzņemamies lietas,kurās par aizstāvāmā nevainīgumu esam pilnīgi pārliecināti un lietu iznākums var mainīt tiesu praksi. 

Ja persona,kura vēršas pie mums pēc palīdzības nav maksātspējīga,mēs sniedzam bezmaksas juridisko palīdzību,taču,darba procesā esam nonākuši pie lēmuma,ka,ja maksātspēja nav kritiska, palīdzību sniegsim par maksu,jo katra summa,ko saņemam ,dod mums iespēju un līdzekļus palīdzēt tiem ,kuru maksātspēja ir kritiska .

Šis ir Misijas Darbs. 

Biedrības ProBonoPublico.Latvia mērķi.

 

  • sabiedriski nozīmīgu tiesvedību organizēšana,rosināšana,vešana

  • probono-bezmaksas juridiskās palīdzības popularizēšana,organizēšana,rosināšana,vešana;

  • tiesiskuma veicināšana LR sabiedrībā;

  • LR un ES likumdošanas izmaiņu rosināšana;

  • pretkorupcijas idejas popularizēšana sabiedrībā;

  • bērnu un jauniešu iesaistīšana pretkorupcijas informatīvajos pasākumos;

Paziņojumi.Publikācijas.Blogi.

Mūsu komanda.

 

Kāpēc es to daru?Jo es nevaru nedarīt.Pro bono (sabiedrības labā) darbs ir mana atzīšanās mīlestībā Latvijai. Mūsu Latvijai.Es vēlos,lai man būtu atbilde uz jautājumu– KO ES ESMU IZDARĪJUSI SAVAS VALSTS LABĀ?!

-biedrības līdzdibinātāja Kristīna Blumberga

 

Pasīva nostāja pret valstī notiekošo ļauj daudz aktīvākiem darboņiem (oligarhiem,valsts izzadzējiem,u.t.t) vērst lietas sev par labu.Mums jākļūst tikpat aktīviem ,lai mainītu situāciju.Neklusē,cel trauksmi par notiekošajām nejēdzībām!Kopā mūsu balsis daudz skaļākas kļūs!

-biedrības līdzdibinātājs Edgars Svirskis

 

 

"Neo lieta man ir principa lieta, kurā es nedrīkstu atkāpties, arī visas sabiedrības interesēs, jo šīs lietas iznākumam būs ietekme arī uz nākotni. Es redzu nepārvaramu vēlmi “uzlikt man zīmodziņu – kriminālnoziedznieks”. Es tam nepiekrītu un nepiekritīšu, pat ja kādam liekas, ka man būtu bijis izdevīgāk un vienkāršāk savā laikā pieņemt piedāvājumu vienoties ar prokuratūru un padoties. Tāpēc ,pat viena stunda piespiedu darba ir tieši vienu stundu par daudz.

 

Visu darīju tikai un vienīgi atbilstoši savai iekšējai pārliecībai par to, kas ir un kas nav labi manā valstī, un savam redzējumam par labāku, godīgāku un taisnīgāku manu valsti. Uzskatu, ka tas ir godprātīga un lojāla pilsoņa pienākums – darīt sabiedrībai zināmu svarīgu informāciju par svarīgām, sasāpējušām problēmām.

 

Satversmes 100. pants paredz vārda brīvību, proti, tiesības – citastarp – "izplatīt informāciju, paust savus uzskatus". Mana pārliecība ir, ka izplatot iegūto informāciju un paužot savus uzskatus par naudas izšķērdēšanu [valsts pārvaldē] un sabiedrības mānīšanu, es izmantoju savas konstitucionālās tiesības."

-citāti no biedrības līdzdibinātāja Ilmāra Poikāna "pēdējā vārda" NEO krimināllietā Rīgas Apgabaltiesā

http://probonopublicolatvia.wix.com/probono#!Ilmāra-Poikāna-NEO-pēdējais-vārds-apelācijas-tiesas-sēdē/c7a5/565b23830cf2240524154f1e

 

Pateicamies Vilnim Skujas kungam par foto mirkļiem,kas palīdz mums izteikt to,ko vārdos grūti ietērpt,proti-KĀPĒC MĒS MĪLAM MŪSU LATVIJU. Katra fotogrāfija šai weblapā ir  Viļņa Skujas autordarbs.

Piedāvājam jums izbaudīt nelielu,bet ļoti skaistu Viļņa Skujas virtuālu foto ekspozīciju

 

 

 

Sociālie tīkli

 

© 2023 by PBPL. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now